Hosting & Kurumsal Eposta

Denizli hosting site barındırma ve kurumsal eposta servisleri

Denizli'nin En İyi Hosting ve Mail Kurumsal Eposta Servisi

Mega Tasarım olarak yalnızca web yayını konusunda destek verdiğimiz kurumsal firmalara hosting servisi veriyoruz. 3. şahıslara hosting satışımız bulunmuyor. Bu nedenle son teknoloji sunucularımızda müşterilerimizle biz bizeyiz. Tüm teknik alt yapıyı biz yönetiyor, müşterilerimizin hosting & kurumsal mail hizmetleri için kafa yormasını istemiyoruz. Siz işinize odaklanırken, kurumsal e-posta ve hosting için biz varız!

Kurumsal E-Posta Nedir? 
@sizinalanadiniz.com.tr gibi şirket alan adınızdan oluşan şirket maili, @gmail, @outlook.com gibi halka açık ücretsiz alan adlarından oluşmayan, size özel tescillenmiş alan adınıza bağlı çalışan mail servisleri kurumsaleposta servisleridir. 

Kurumsal eposta kullanmak güvenli mi?
Ne yazık ki 2000'li yılların başında @hotmail.com, @yahoo.com gibi sitelerle başlayan ücretsiz mail servisleri bazı firmalar için hala tercih ediliyor. Kişisel kullanım için son derece yeterli olan bu hizmetler, firmalar için son derece risklidir. Ayrıca hiç bir kurumsal firma müşterileri ile @gmail.com uzantılı bir adresle yazışmamalıdır!
Bu uzantılar ile 1 dakika içerisinde ücretsiz olarak hesap oluşturabiliyorsunuz. Kötü niyetli kişiler şirket mailinize  benzer bir isimle kolayca paralel bir hesap açabilir ve mail yazışmalarınızı sabote edebilir. 

Mail servisiniz kaliteli mi?
Denizli ve tüm Türkiye'ye verdiğimiz kurumsal eposta servislerimiz İstanbul merkezli telekominikasyon merkezinden verilmektedir. kurumsal mail adresi alma işlemlerinin yönetimi dijital ofisimizden yapılmaktadır. Müşterilerimizin tüm teknik işlemleri uzaktan yardım programları ile tarafımızdan işletilmektedir. Mail sunucularımız tüm gerekli spam korumalarına sahiptir, firewall ile korunmakta ve saatlik limitlerle blacklist korkusu olmadan yazışmalar sağlanmaktadır.

Kurumsal EPosta Özellikleri

Size Özel Domain

Kurumsal mail hizmetimizde @alandaniz.com.tr şeklinde
uzantı sahibi olursunuz.

Spam Mail Koruma

İstenmeyen / spam gönderilerini, %98,2 başarı ortalaması ile durdurun.

Uyumluluk

Outlook, Apple Mail, eM Client, Thunderbird gibi popüler e-posta programlarıyla 100% uyumludur

Mobil Yönetim

E-postalarınızı her zaman, her yerde akıllı telefonunuz üzerinden de takip edebilirsiniz.

POP / IMAP Desteği

Kurumsal mail adresinizi kullanımınıza bağlı olarak farklı protokollerle destekleriz. Sınırsız alan için POP, saha desteği için IMAP.

Daha Fazlası Mı?

Sunduğumuz standart kotalar dışında
50 GB'a varan mail alanı* ile geniş depolamaya sahip olabilirsiniz.
*Ek ücretlendirmeye tabidir.

Web Hosting Özellikleri

Ücretsiz SSL

Barındırdığımız tüm web sitelerine Cloudflare tabanlı SSL hizmetini sunuyoruz. Web siteniz Google indexlemelerinde önde ve güvende!

Sınırsız Destek

Hosting hizmetiniz süresince, uzaktan destek sistemimizde gerek web siteniz gerek kurumsal mail hesabınız için sınırsız saat destek sunuyoruz.

Web Güncelleme

Web sitenizde içerik güncellemesi mi lazım? Kurumsal içerikli web sitelerinin içeriklerini hosting servisiniz süresince ücretsiz yapıyoruz.

Kurumsal Eposta
Hosting ve Kurumsal Eposta Sipariş Ver

kurumsal eposta

web hosting

hosting fiyatları

hosting satin alma

şirket maili açma

kurumsal mail adresi alma

megatasarim