E-Katalog Tasarım

PDF formatında, baskıya gerek kalmadan kolayca dijital paylaşım.

Denizli E-Katalog PDF Dijital Katalog Tasarımları

Artan maliyetler, kağıt israfının önüne geçilmesi ve internet ağı baskı teknolojilerini hızla geride bırakıyor. PDF formatının hayatımızın her alanındaki cihazlarda kolayca açılabilmesi, hızlıca paylaşılabilmesi artık baskı halindeki katalog, broşür gibi reklam araçlarının tercih sırasını arkalara doğru itiyor.

PDF Dijital Katalog Nedir?
Aslında elimize alıp incelediğimiz katalog veya tanıtım broşürlerinden farkı olmayan bir reklam, tanıtım aracıdır. Ürün veya hizmetlerin tanıtımında kullanılan katalogların baskıya gerek kalmadan tüm dijital cihazlarda görüntülenebilmesini sağlar.

İnternette kolayca paylaşabilir miyim?
PDF formatı baskı ile çalışıldığı durumlarda 300 dpi ve üzeri tasarlanır ve bu çok yüksek pdf dosya boyutunun oluşmasına neden olur. Bu dosyalar baskı cihazları için gerekli olsa da, sadece 72 dpi etkiye sahip dijital ekranlar için gereksizdir. Bu nedenle dijital pdf kataloglarımız 72 dpi olarak ayarlanır ve optimize edilir. Bu nedenle internette kolayca paylaşabilirsiniz.

Sayfalar nasıl oluşuyor?
Bu sizin tanıtmak istediğiniz ürün ve hizmete bağlıdır. Dilediğiniz ebatta çalışma yapılır. Dikey veya yatay. Önemli olan vermek istenenlerin karşı tarafa en verimli şekilde aktarılmasıdır. Bu konuda tasarımlarımıza güvenin!

Yapılan kataloğu bastırabilir miyim?
Baskı boyutu almak istediğinize dair bize önceden bilgi vermeniz halinde 300 dpi baskı boyutunu da teslim ediyoruz. Baskı için kullanabilirsiniz.

PDF E-Katalog Dijital Katalog nerelerde işime yarar?
İnternette mail eki olarak müşterilerinize veya potansiyel müşterilere iletebilirsiniz. Whatsapp ile paylaşım yapabilirsiniz. Link ile sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Mevcut web sitenize e-katalog olarak ekleyebilirsiniz.

Fiyatlar hakkında bilgi alabilir miyim?
Denizli e-katalog dijital katalog pdf tasarımı fiyatları hakkında güncel bilgiler için whatsapp hattımızda sizi bekliyoruz. Mutlaka teklif alın, sonra karar verin.

DİJİTAL E-KATALOG PDF TASARIM
Senin için en iyisi

megatasarim