Dijital Reklamlar

Google reklamcılığı, sosyal medya reklamları

Denizli Google Reklam Çözümleri 

Google ADS Reklamları
Denizli internet reklamcılığı alanındaki deneyimlerimizle, Google reklamları alanında sizinleyiz. Google Ads ile sizi başarıya götüren çözümleri seçmenize yönelik olarak işletmeniz açısından en önemli faktörleri belirlemenize yardımcı oluyoruz.  Google Ads ile yeni potansiyel müşteriler kazanın, dönüşümlerinizi artırın ve tüm bunları takip edin.

Geniş ölçekte yüksek kaliteli potansiyel müşteriler kazanın
Kullanıcılara Google’da sunduğunuz ürünleri ararlarken ulaşın ve web sitenizde satışları, potansiyel müşterileri veya trafiği artırın. Akıllı Teklif’i kullanarak dönüşüm sağlayan müşterileri bulup performansı optimize etmek amacıyla Google’ın tüm reklam envanterine tek bir kampanyayla erişin.

Yalnızca bir Google araması kadar uzakta olun
Her gün milyarlarca aramanın yapıldığı Google’da Arama Ağı reklamlarını kullanarak potansiyel müşterilerin markanızı fark etmesini, sunduğunuz ürün veya hizmetleri değerlendirmesini ve işlem yapmasını sağlayabilirsiniz.

Arama ağı reklamlarıyla doğru kullanıcılara erişin
İnsanlar sürekli olarak ne yapmalı, nereye gitmeli, ne satın almalı, işleri nasıl yapmalı sorularına yanıt bulmak için Google Arama’ya yöneliyor. Kullanıcılar sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradığında anahtar kelimeleriniz görünmenize yardımcı olur.

SOSYAL MEDYA REKLAM
meta reklamlaırı

Denizli Instagram Facebook Reklam Çözümleri 

Müşterileriniz burada. Müşterilerinizi Meta reklamlarıyla bulun.
Yeni ve mevcut müşterilerinize, onlar Facebook, Instagram, Messenger ve WhatsApp'ta insanlarla bağlantı kurarken ve topluluklar bulurken erişin.

Meta reklamları nedir?
Facebook reklamları, Instagram reklamları ve WhatsApp ve Messenger'a yönlendiren reklamlar sayesinde müşterilerle kalıcı bağlantılar kurun. İşletmeler internetten satışları artırmak, mağazaya daha fazla insan çekmek ve yeni müşteriler bulmak için Meta reklamlarını kullanıyor.

İşletmeniz için uygun bir bütçe seçin.
Kontrolün her zaman sizde olması için reklamlarınızı istediğiniz zaman başlatabilir, durdurabilir ve duraklatabilirsiniz. Ayrıca ne kadar harcama yapacağınız konusunda bilinçli bir karar vermeniz için sizinki gibi reklamları göz önüne alarak bütçe tavsiye ederiz.

Reklamınızın performansını gerçek zamanlı olarak takip edin.
Her reklam yayınlayışınızda, kaç kişinin reklamınıza ifade bıraktığını, yorum yaptığını, tıkladığını veya reklamı paylaştığını görebilirsiniz. Gelecekteki reklam kampanyalarınızı iyileştirmek için bu istatistikleri kullanın.

Denizli Google Instagram Facebook Reklamları
Denizli Google & Sosyal Reklam
megatasarim