Sanal Pos Kurulumu

Web sitenizden kredi kartı ile ödeme almaya başlayın

Denizli Sanal Pos Kurulumu Yapan Firmalar

Günümüzde kağıt para kullanımı neredeyse yok denecek kadar azaldı. Özellikle kredi kartındaki "temassız ödeme" ile artık bir simidi bile kartımızla alabiliyoruz. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde de artık kredi kartı ile ödeme eskiye göre çok daha fazla kullanılıyor.

İnternette kredi kartı kullanmak güvenli mi?
Evet. Çünkü artık 3D secure ile birlikte gelen SMS doğrulamalı ödeme sistemi sizden habersiz bir alışverişin yapılmasını tamamen engelliyor. Hatta çoğu bilinçli kullanıcı internette kullanmak için limitlerini belirlediği "sanal kredi kartı" kullanıyor. Bu limiti olmayan bir kredi kartı anlamına geliyor. Böylece kartınız sadece siz istediğinizde bir limite sahip oluyor. En güvenlisi!

Web sitemden ödeme alabilir miyim?
Eğer bir vergi levhasına sahipseniz evet. Hali hazırda bir fiziksel posunuz var ancak sanal posunuz yok mu? Hemen bugün başvurun. Sanal posun işinizi ne kadar rahatlatacağına şaşacaksınız!

Tek bir entegrasyon ile tüm banka kartlarından ödeme alabilir, bankaların artı taksit ve puan uygulamalarından müşterilerinizi faydalandırabilirsiniz.

Web sitemde değişiklik gerekecek mi?
Hayır web siteniz aynen çalışmaya devam edecek. Sanal pos sistemi ile ilgili kodlar ayrı çalışır ve mevcut sistemlerinizi bozmaz.

Maliyeti nedir?
Sanal pos kurulumu
1 defaya mahsus ücretlendirilir. Aylık, yıllık aidat yoktur. Bir kez kurulduktan sonra sanal pos firması tarafından yasal bir engel olmadığı sürece kullanabilirsiniz. Kurulum maliyetleri için whastapp hattındayız!

Komisyonlar nasıl?
Sanal pos sağlayıcı BDDK denetli çözüm ortağımız güncel komisyon oranlarını yönetim panelinize yansıtır. Ödemeler 1 iş gününde hesabınızda olur. Her bankaya taksit avantajı mevcuttur.

Sanal Pos Özellikleri

Tüm Bankalar Tek Yerde

Tek bir entegrasyon ile tüm banka kartlarından ödeme alabilir, bankaların artı taksit ve puan uygulamalarından müşterilerinizi faydalandırabilirsiniz.

Smart Secure

Sistemin altyapısı müşteri alışkanlıklarını takip eder, işlemin Non-3D olmasına karar vermesi durumunda, 3D Secure aşamasına yönlendirme yapmadan işlemi sonlandırır ve olası kayıpların önüne geçer.

Kolay İade

İade sürecinde, banka veya hesap kaynaklı yaşanan sorunlardan dolayı geri dönen ödemeler otomatikman yakalanır ve iade almak isteyen müşteriye bilgilendirme yapılır.

Smart Switch

Anlık olarak banka POS’ları takip edilir ve yaşanan kesinti anında sistem tarafından otomatik olarak farklı banka POS’larına yönlendirme yaparak ödeme akışı sağlanır.

Smart Catch

Ödeme transferi bankadan herhangi bir nedenle geri döndüğünde, Smart Catch bu ödemeyi otomatik olarak yakalar ve raporlar.

Alternatif Ödeme 

Kredi kartıyla tek çekim ve taksitli ödeme almanın yanı sıra, banka kartları, ön ödemeli kartlar gibi alternatif ödeme kanallarıyla ödemelerinizi alabilirsiniz. 

Denizli Mega Tasarım
Sanal Pos Kurulumu İçin

sanal pos

sanal pos kurulumu

sanal pos başvurusu

sanal pos açma

sanal pos firmaları

sanal pos başvurusu

ücretsiz sanal pos

megatasarim